Продължават отворените срещи-беседи между артисти/интелектуалци и публиката, организирани от район "Средец", съобщават от районната администрация.
Седемнадесетото събитие от поредицата ще се състои на 7 юли, четвъртък, от 19.00 часа, в НЧ "Славянска беседа – 1880“. Гости ще бъдат Димитър Коцев - Шошо и Яна Борисова. Водещ на беседата е Емил Стефанов. Входът за събитието е свободен.
Димитър Коцев-Шошо е писател, преводач, продуцент, сценарист и режисьор. Автор е на романите “Лора от сутрин до вечер” и “Скарида”.
Яна Борисова е писател, драматург и сценарист. Многократен носител на наградите "Икар" и "Аскеер", Наградата на независимата критика, Наградата за камерна пиеса, наградата "Златно перо", наградата "Нова европейска драма" и др
Коментари
Намерете ни във Фейсбук