Денят на детето ще бъде отбелязан в Младежки театър „Николай Бинев“ на 29 май и на 5 юни, като посещението на театър ще се превърне в истински празник за малките зрители, съобщиха от театъра.
На 29 майслед края на представленията, на Камерна сцена „Приказка за Рицаря без Кон”, герои от сцената ще прекарат време с малките зрители във фоайето. Децата ще имат възможност да се снимат със своите любимци и да си поговорят с тях. На излизане от театъра всяко дете ще получи подаръци, осигурени от партньори на Младежки театър „Николай Бинев“ – книжки и играчки.
Постановката е на Марта Гушньовска, режисьор Елжбета Ейсимонт. А след това и на 5 юни (неделя) – на Голяма сцена, с „Бременските музиканти“ от Братя Грим, режисьор Венцислав Асенов. Началото на представленията е от 11 ч.
Програмата за този сезон на Младежки театър „Николай Бинев“ за деца продължава до 17 юли.
Коментари
Намерете ни във Фейсбук