Движението ог магистрала "Тракия" ще бъде пренасочено утре, 4 октомври, предупредиха от АПИ. Вместо по аутобана трафикът ще е по път I-6 София - Бургас.
От 8 ч. до 20 ч., в двете посоки ще бъде ограничено движението по АМ „Тракия“ в участъка от п. в. „Стара Загора“ до п. в. „Ямбол“. Спирането на трафика е за проверка и оценка на експлоатационното състояние на лот 2 и лот 3 на автомагистралата, съобщиха от Пътната агенция.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ и на денонощтния тел. 0700 130 20.
Коментари
Последни
Новините в София: Най-важното за деня 6 декември 2023 г.
Столица.bg ви представя вечерния информационен бюлетин с акцентите от София на 6 декември. Зав... Прочети още...
Шест нови детски площадки в столичния "Витоша" са почти готови
Строителните дейности по изграждането и ремонта на шестте нови детски площадки в столичния район "Ви... Прочети още...
Седмица с емблематични филми отбелязва 85 години от рождението на Невена Коканова
„Кино икона“, „филмова легенда“, „първата дама на българското кино&ldq... Прочети още...
Млада шофьорка на бус заседна под моста на Слатинска река
Млада водачка на бус се заклещи под моста на Слатинска река в столицата, показаха във фейсбук очевид... Прочети още...
Виж също
closeВъзстановяват движението по столичните улици "Гурко" и "6-ти септ......
Движението по централните столични улици “Ген. Гурко“ и “6-ти септември“ ще бъде възстановено от...
Прочети още keyboard_arrow_right